W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym SEKRETARIAT GOSiR jest CZYNNY od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 16:00, jednak w trosce o zdrowie pracowników prosimy o ograniczenie wizyt w ośrodku do niezbędnego minimum, wynikającego z wypełniania obowiązków służbowych. W przypadkach pilnych prosimy dzwonić tel.: 25 75 74 444 lub kontaktować się drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KORZYSTANIE Z BOISK HALI SPORTOWEJ PRZY UL. LICEALNEJ 7 ORAZ STADIONU PRZY UL. TARTACZNEJ 4 MOŻLIWE JEST TYLKO PO SPEŁNIENIU PONIŻSZYCH WARUNKÓW ZAWARTYCH W ROZPORZĄDZENIU RADY MINISTRÓW Z DNIA 9 i 16 PAŹDZIERNIKA 2020 R. 

1) podmiot uprawniony do udostępnienia obiektu orgazniator wydarzenia sportowego lub zajęć sportowych (...):

a) weryfikuje liczbę osób uczestniczących w zajęciach (...),

b) dezynfekuje szatnie i węzły sanitarne,

c) zapewnia osobom uczestniczącym w zajęciach sportowych (...) środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,

d) dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,

e) zapewnia 15-minutowe odstępy pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych (...) lub w inny sposób ogranicza kontakt pomiędzy tymi osobami;

2) osoby uczestniczące w zajęciach sportowych (...) są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt (...).