ROWEROWY DZIEŃ KOBIET

GOSiR Mrozy oraz Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych Społecznie "LAS" zapraszają SZANOWNE PANIE wraz z rodzinami na ROWEROWY DZIEŃ KOBIET. Trasa inauguracyjnego przejazdu prowadzić będzie szlakiem serialu "Ranczo" - od hali sportowej GOSiR przy ul. Licealnej 7 do Jeruzala i z powrotem.

Czytaj więcej...

SIŁOWNIA NIECZYNNA DO ODWOŁANIA

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii SIŁOWNIA oraz SAUNA w hali GOSiR pozostają ZAMKNIĘTE do odwołania.

MŁODZICY GOSiR NOVATEK Z AWANSEM

W minioną sobotę 30 stycznia 2021 r. drużyna siatkarzy SPS GOSiR Novatek Mrozy okazała się najlepsza w rozegranym w Mrozach IV Turnieju V Ligi Wojewódzkiej Młodzików. Podopieczni trenera Krzysztofa Pieniaka pokonali pewnie zespoły UKS Beta Blonie, UMKS Gwardia Legionowo i KS Metro III Warszawa - uzyskując tym samym awans do IV ligi. Na tym etapie zakonczyły się dla naszej drużyny rozgrywki w sezonie 2020/2021. Gratulujemy!

Zdj. arch. GOSiR.

OGRANICZENIA W DZIAŁALNOŚCI OŚRODKA

W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym SEKRETARIAT GOSiR jest CZYNNY od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 16:00, jednak w trosce o zdrowie pracowników prosimy o ograniczenie wizyt w ośrodku do niezbędnego minimum, wynikającego z wypełniania obowiązków służbowych. W przypadkach pilnych prosimy dzwonić tel.: 25 75 74 444 lub kontaktować się drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

CZWARTA LIGA BEZ KIBICÓW

Z przykrościa informujemy, że na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 października 2020 r. MECZE IV LIGI PIŁKI SIATKOWEJ w hali GOSiR mogą odbywać się BEZ UDZIAŁU KIBICÓW

Zapraszamy do śledzenia transmisji LIVEhttps://www.youtube.com/channel/UCgephvP6nb0ia14MKbAZi7A/videos

Czytaj więcej...

SERDECZNIE WITAMY!

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy