Od 7 stycznia 2020 r. SIŁOWNIA w hali sportowej w Mrozach czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do godz. 21:30 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Wstęp na siłownię jest BEZPŁATNY dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania pisemnej zgody rodziców a wszyscy uczestnicy do posiadania zmiennych butów sportowych, ręcznika oraz specjalistycznych rękawiczek. W siłowni obowiązuje ZAKAZ UŻYWANIA MAGNEZJI w jakiejkolwiek formie.

W sobotę 26 października 2019 r. ruszyły rozgrywki IV ligi piłki siatkowej sezonu 2019/2020 z udziałem zespołu SPS GOSiR Mrozy. Mecze przed własną publicznością zawsze w soboty o godz. 17:00.

 

TERMINARZ I TABELA ZAWODNICY I SZTAB

Z radością informujemy, że firma Novatek Polska Sp. z o.o. - realizująca gazyfikację naszej gminy - została sponsorem tytularnym Młodzieżowej Sekcji Piłki Siatkowej GOSiR Mrozy. W sezonie 2019/2020 zespoły młodzików i kinderów będą występowały pod nazwą SPS GOSiR Novatek Mrozy.

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy