KPS Siedlce II zwycięża w II MROZY CUP 2020. Drugie miejsce wywalczył zespół RKS Bór Regut, a na najniższym stopniu podium stanęła ekipa gospodarzy.

 

Wyniki w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

Instruktorzy Akademii Sztuk Walki i Mińskiego Centrum Kickboxingu serdecznie zapraszają na treningi w hali sportowej GOSiR w Mrozach.

 

NOWY NABÓR DO SEKCJI KICKBOXINGU I TAEKWON-DO JUŻ TRWA!

 

Chciałbyś zacząć swoją przygodę ze sportami walki? A może poprawić swoją kondycję i zrzucić zbędne kilogramy? Przyjdź, zobacz i trenuj!

Posiadasz doświadczenie? Przyjdź, zobacz i sprawdź się!

 

Kickboxing: poniedziałek: 20.00 - 21:30, czwartek: 20.00 - 21:30

Taekwon-do: czwartek: 19.00

 

https://drive.google.com/file/d/1l52wAt92YeioL1gaRA9hFULS1RCnz1Bg/view

Od września do listopada 2020 r. korzystanie z kompleksów "Orlik" w Grodzisku, Jeruzalu i Mrozach oraz kompleksu "PZU Blisko Boisko" w Mrozach przy ul. Szkolnej możliwe jest TYLKO W OBECNOŚCI INSTRUKTORA lub gospodarza obiektu. Zasady korzystania w rozwinięciu. Szczegółowe informacje o godzinach dostępności boisk bezpośrednio u instruktorów: Grodzisk: Marek Brzozowski, tel. 512 569 720; Mrozy: Jacek Wronowski, tel. 510 589 608; Jeruzal: Michał Zgudka, tel. 509 049 690; PZU: Magdalena Rogala, tel. 515 292 336. 

Czytaj więcej...

Od 1 września SIŁOWNIA w hali sportowej w Mrozach czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do godz. 21:30. Wstęp na siłownię jest BEZPŁATNY dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia. Uwaga! W związku z sytuacją epidemiczną w kraju osoby korzystające z obiektu lub sprzętu sportowego są zobowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt, a odległość między ćwiczącymi w siłowni powinna wynosić minimum 1,5 m. 

Czytaj więcej...

W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym SEKRETARIAT GOSiR jest CZYNNY od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 16:00, jednak w trosce o zdrowie pracowników prosimy o ograniczenie wizyt w ośrodku do niezbędnego minimum, wynikającego z wypełniania obowiązków służbowych. W przypadkach pilnych prosimy dzwonić tel.: 25 75 74 444 lub kontaktować się drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy