Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Mrozach najlepsza na finale Powiatowych Mistrzostw SZS w Koszykówce Chłopców! Turniej został rozegrany 21 lutego 2019 r. w hali SP nr 4 przy ulicy Siennickiej w Mińsku Mazowieckim. Nasza drużyna pokonała SP nr 3 z Mińska Maz. 39:25 i zespół SP nr 5 z Mińska Maz. 77:55.

Szkołę z Mrozów reprezentowali: Dawid Kulesza (kpt), Aleksander Pieniak, Artur Kulik, Karol Szęszoł, Jakub Miron, Bartek Furtak, Dawid Bizowski, Bartek Krawczyk, Mateusz Juszczak, Tomasz Żmudzin, Mateusz Wąsowski, Szymon Zieliński, Adam Malinowski i Kacper Boryń. Opiekunem drużyny jest p. Andrzej Pieniak. Gratulujemy!

VIII Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Bumistrza Mrozów odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia 2019 r. w hali sportowej GOSiR przy ul. Licealnej 7. Kierownicy drużyn proszeni są o wysłanie wstępnego zgłoszenia z podaniem nazwy drużyny oraz danych kontaktowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28 lutego br. Od minionej edycji turniej ma charakter OPEN i dopuszczeni są do gry amatorzy oraz zawodnicy posiadający aktualną licencję zawodniczą w systemie OSEKiZ. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Od 7 stycznia do 28 czerwca 2019 r. SIŁOWNIA w hali sportowej w Mrozach czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do godz. 21:30 oraz w zimowe soboty od godz. 10:00 do godz: 14:00. Wstęp na siłownię jest BEZPŁATNY dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania pisemnej zgody rodziców a wszyscy uczestnicy do posiadania zmiennych butów sportowych, ręcznika oraz specjalistycznych rękawiczek. W siłowni obowiązuje ZAKAZ UŻYWANIA MAGNEZJI w jakiejkolwiek formie. Od 16 stycznia do 27 marca br. siłownia jest zarezerwowana do wyłącznej dyspozycji KS Watra Mrozy w środy od 19:30 do 20:30.

Z radością informujemy, że firma Blue Gaz Sp. z o.o. - realizująca gazyfikację naszej gminy - została sponsorem tytularnym drużyny 3. ligi piłki siatkowej. W sezonie 2018/2019 zespół GOSiR-u będzie występował pod nazwą SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy.

 

TERMINARZ, WYNIKI I TABELA III LIGI PUCHAR POLSKI MECZE LIVE

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy