W najbliższą sobotę ruszają rozgrywki IV ligi piłki siatkowej sezonu 2019/2020 z udziałem zespołu SPS GOSiR Mrozy. Drużyna w odmłodzonym składzie i z nowym menedżerem Tomkiem Żurawskim rozegra mecz w Warce o godz. 18:00. Na pierwszą potyczkę przed własną publicznością zapraszamy do hali GOSiR przy ul. Licealnej 7 w sobotę 9 listopada br. Prezentacja drużyny i mecz o godz. 16:30.

 

TERMINARZ I TABELA ZAWODNICY I SZTAB

W najbliższą sobotę 26 października br. w hali GOSiR odbędzię się I Turniej Młodzików o Mistrzostwo Mazowsza w Piłce Siatkowej z udziałem zawodników SPS GOSiR Novatek Mrozy. Po turnieju rozstawieniowym podopieczni trenera Krzysztofa Pieniaka zostali zakwalifikowani do rogrywek V ligi, w ktorej w walce o awans ich przeciwnikami będą zespoły: UKS Trójka Kobyłka, 4 Koła PTS Pionki i NOSiR LOS UKS Jedynka Nowy Dwór Mazowiecki. Początek rozgrywek zawsze o godz. 10:00. Zapraszamy.

 

TERMINARZ I TABELA ZAWODNICY I SZTAB

Z radością informujemy, że firma Novatek Polska Sp. z o.o. - realizująca gazyfikację naszej gminy - została sponsorem tytularnym Młodzieżowej Sekcji Piłki Siatkowej GOSiR Mrozy. W sezonie 2019/2020 zespoły młodzików i kinderów będą występowały pod nazwą SPS GOSiR Novatek Mrozy.

Od października 2019 r. SIŁOWNIA w hali sportowej w Mrozach czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do godz. 21:30 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Wstęp na siłownię jest BEZPŁATNY dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania pisemnej zgody rodziców a wszyscy uczestnicy do posiadania zmiennych butów sportowych, ręcznika oraz specjalistycznych rękawiczek. W siłowni obowiązuje ZAKAZ UŻYWANIA MAGNEZJI w jakiejkolwiek formie.

Od marca  do końca listopada 2019 r. instruktorzy "Orlików" czekają na kompleksach w Grodzisku, Jeruzalu i Mrozach. W soboty prowadzą treningi również w hali sportowej w Mrozach. Szczegółowe informacje bezpośrednio pod numerami telefonów:

Grodzisk: Marek Brzozowski, tel. 512 569 720; Mrozy: Jacek Wronowski, tel. 510 589 608; Jeruzal: Michał Zgudka, tel. 509 049 690.

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy