W grudniu 2017 r. SIŁOWNIA w hali sportowej w Mrozach CZYNNA jest w SOBOTY 2, 9, i 16 grudnia od godz. 10:00 do godz. 14:00. W pozostałe dni robocze zapraszamy od godz. 16:00 do godz. 21:30. Wstęp na siłownię jest BEZPŁATNY dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania pisemnej zgody rodziców a wszyscy uczestnicy do posiadania zmiennych butów sportowych, ręcznika oraz specjalistycznych rękawiczek. W siłowni obowiązuje ZAKAZ UŻYWANIA MAGNEZJI w jakiejkolwiek formie.

Polska Akademia Aikido Kobayashi Hirokazu - Dojo Siedlce - Filia Mrozy zaprasza na zajęcia aikido dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzi Michał Arct Sensei 5°Dan. Informację o zapisach oraz kosztach uczestnictwa w zajęciach można uzyskać telefonicznie pod nr 661 963 639. Treningi odbywają się w sali fitness hali sportowej przy ul. Licealnej 7 w Mrozach w PONIEDZIAŁKI od godz. 18.00 do godz. 19.30.

Zapraszamy na treningi CartPoland SEKCJI BOKSERSKIEJ, które od 4 września br. odbywają się w PONIEDZIAŁKI CZWARTKI w godz. 19.30 - 21.30 w sali fitmess hali sportowej w Mrozach przy ul Licealnej 7. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich chętnych, w tym również Pań. Zajęcia prowadzi oraz bliższych informacji udziela instruktor boksu Jakub Aniszewski (tel. 519 186 264).

Czytaj więcej...

ZADBAJ O SWÓJ KRĘGOSŁUP! GOSiR zaprasza na zajęcia gimnastyki korekcyjnej. Sesje prowadzi fizjoterapeutka lek. med. Klara Rymarczyk-Gunba, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu w Tartu (Estonia) i Akademii Wychowania Fizycznego w Tbilisi (Gruzja); była Mistrzyni Gruzji w pływaniu oraz członkini pływackiej Kadry Gruzji. Zajęcia  odbywają się w sali fitness hali sportowej przy ul. Licealnej 7 w Mrozach w ŚRODY od godz. 18:00 do godz. 19:00. Informację o warunkach uczestnictwa można uzyskać bezpośrednio u instruktorki w dniu zajęć lub telefonicznie pod nr 607 045 831.

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy