W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM  SIŁOWNIA, SAUNA, SALA FITNESS, ORLIK I HALA GŁÓWNA GOSiR PRZY UL. LICEALNEJ 7  ORAZ STADION SPORTOWY PRZY UL. TARTACZNEJ 4 ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE DLA MIESZKAŃCÓW I GOŚCI DO ODWOŁANIA

 DECYZJA BURMISTRZA MROZÓW

Czytaj więcej...

Informujemy, że IX WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA MROZÓW w kategorii OPEN odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2020 r. W PRZYPADKU ODWOŁANIA TURNIEJU INFORMACJĘ PODAMY NIEZWŁOCZNIE! Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN

Czytaj więcej...

DECYZJĄ ZARZĄDU MWZPS Z DNIA 12 MARCA 2020 R. WSZYSTKIE ROZGRYWKI LIGOWE ZOSTAJĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA! 

W sobotę 26 października 2019 r. ruszyły rozgrywki IV ligi piłki siatkowej sezonu 2019/2020 z udziałem zespołu SPS GOSiR Mrozy.

 

TERMINARZ I TABELA ZAWODNICY I SZTAB

 

Z radością informujemy, że firma Novatek Polska Sp. z o.o. - realizująca gazyfikację naszej gminy - została sponsorem tytularnym Młodzieżowej Sekcji Piłki Siatkowej GOSiR Mrozy. W sezonie 2019/2020 zespoły młodzików i kinderów będą występowały pod nazwą SPS GOSiR Novatek Mrozy.

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy