Zapraszamy na cykl wakacyjnych turniejów siatkówki plażowej w ramach MROZIAŃSKIEJ PLAŻY 2020.

Szczególy tutaj: https://napiachu.pl/turnieje?search=mrozy&StartDate=&EndDate=&TourTypeID=&wojewodztwo=7

 

Organizator: GOSiR Mrozy; Menedżer projektu: Tomasz Żurawski, tel. 668 879 721

Tramwaj wznowi kursy 5 lipca 2020! Zakup biletów w obie strony tylko za pośrednictwem aplikacji http://gosir.mrozy.pl/kup-bilet od 26 czerwca br. Tramwaj kursuje tylko w wyznaczone niedziele. Odjazdy z Mrozów do Rudki odbywają się zawsze o pełnych godzinach: 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00 (ostatni kurs). Najbliższe terminy kursowania tramwaju: http://gosir.mrozy.pl/tramwaj-konny.  Osoby, które wyrażają chęć powrotu kursem o innej godzinie mogą to zrobić tylko w przypadku wolnych miejsc oraz po uzgodnieniu z woźnicą. Więcej informacji bezpośrednio u operatora tramwaju lub woźnicy w dniu przejazdu: tel. 518 454 470. W pozostałe dni robocze informacji udziela sekretariat GOSiR, tel. 25 75 74 444. W związku z sytuacją epidemiczną w kraju obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk, a w wagoniku może jednocześnie przebywać maksymalnie 6. pasażerów.

Czytaj więcej...

Srebrne medale dla reprezentacji Mrozów! W rozegranych w dniach 13-14 czerwca 2020 r. na warszawskim Ursynowie Mistrzostwach Mazowsza Juniorów w Siatkówce Plażowej zawodnicy Piotr Krzyżanowski i Lech Bieliński - reprezentujący w sezonie plażowym SPS GOSiR Novatek Krzyżanowski Meble Mrozy - po wyczerpującym turnieju wywalczyli 2. miejsce, przegrywając w finale z warszawsko-radomską parą Mateusz Stecz/Bartosz Sławiński. Dzięki temu wynikowi tegoroczni maturzyści LO im. Adama MIckiewicza w Mrozach zapewnili sobie udział w półfinale Mistrzostw Polski, który zostanie rozegrany w połowie lipca br. Gratulujemy!

Udział drużyny GOSiR w zawodach był możliwy dzięki sponsorom: Novatek Green Energy Sp. z o. o. z Krakowa oraz PPUH Krzyżanowski Meble z Mińska Mazowieckiego. Dziękujemy!

 

WYNIKI

W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym SIŁOWNIA i SAUNA w hali sportowej przy ul. Licealnej 7 pozostają ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA.

SEKRETARIAT GOSiR jest CZYNNY od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 16:00, jednak w trosce o zdrowie pracowników prosimy o ograniczenie wizyt w ośrodku do niezbędnego minimum, wynikającego z wypełniania obowiązków służbowych. W przypadkach pilnych prosimy dzwonić tel.: 25 75 74 444 lub kontaktować się drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

W czerwcu, lipcu i sierpniu 2020 r. korzystanie z kompleksów "Orlik" w Grodzisku, Jeruzalu i Mrozach oraz kompleksu "PZU Blisko Boisko" w Mrozach przy ul. Szkolnej możliwe jest TYLKO W OBECNOŚCI INSTRUKTORA lub gospodarza obiektu. Zasady korzystania w rozwinięciu. Szczegółowe informacje o godzinach dostępności boisk bezpośrednio u instruktorów: Grodzisk: Marek Brzozowski, tel. 512 569 720; Mrozy: Jacek Wronowski, tel. 510 589 608; Jeruzal: Michał Zgudka, tel. 509 049 690; PZU: Magdalena Rogala, tel. 515 292 336. 

Czytaj więcej...

Od 5 maja br. KORT TENISOWY przy ul. Tartacznej oraz BOISKA DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ przy ul. Żwirowej (Kopalnia Piasku) są DOSTĘPNE tylko po wcześniej rezerwacji na www.korty.org (tenis) oraz w nowym serwisie www.boiska.org (plażówka). Ponadto bez rezerwacji można korzystać z boiska do siatkówki plażowej na stadionie przy ul. Tartacznej (wejście od ul. Sportowej).

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy