Od 18 maja br. Sekcja Piłki Siatkowej GOSiR (IV LIGA i OLDBOYE) oraz Amatorska Sekcja Koszykówki GOSiR WZNAWIAJĄ CZĘŚCIOWO treningi w hali GOSiR w stałych godzinach z zachowaniem wytycznych zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. Treningi sekcji siatkówki młodzików SPS GOSiR NOVATEK POZOSTAJĄ ZAWIESZONE do odwołania. Zasady korzystania w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

W maju 2020 r. korzystanie z kompleksów "Orlik" w Grodzisku, Jeruzalu i Mrozach oraz kompleksu "PZU Blisko Boisko" w Mrozach przy ul. Szkolnej możliwe jest TYLKO W OBECNOŚCI INSTRUKTORA lub gospodarza obiektu w następujących godzinach: PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 16:00 - 21:00 (PZU od 17:00); SOBOTA - NIEDZIELA 10:00 - 14:00. Wszelkie zmiany harmonogramu będą się pojawiały na naszej oficjalnej stronie. Szczegółowe informacje bezpośrednio u instruktorów - Grodzisk: Marek Brzozowski, tel. 512 569 720; Mrozy: Jacek Wronowski, tel. 510 589 608; Jeruzal: Michał Zgudka, tel. 509 049 690; PZU: Magdalena Rogala, tel. 515 292 336. Zasady korzystania w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

Od 5 maja br. KORT TENISOWY przy ul. Tartacznej oraz BOISKA DO SIATKÓWKI PLAZÓWEJ przy ul. Żwirowej (Kopalnia Piasku) są DOSTĘPNE tylko po wcześniej rezerwacji na www.korty.org (tenis) oraz w nowym serwisie www.boiska.org (plażówka). Ponadto bez rezerwacji można korzystać z boiska do siatkówki plażowej na stadionie przy ul. Tartacznej (wejście od ul. Sportowej).

Czytaj więcej...

W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM SIŁOWNIA I SAUNA PRZY UL. LICEALNEJ 7, PLACE ZABAW I SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE ORAZ PZU TRASA ZDROWIA ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE DLA MIESZKAŃCÓW I GOŚCI DO ODWOŁANIA (aktualizacja 18 maja 2020 r.).

DECYZJA BURMISTRZA MROZÓW

Czytaj więcej...

Z radością informujemy, że firma Novatek Polska Sp. z o.o. - realizująca gazyfikację naszej gminy - została sponsorem tytularnym Młodzieżowej Sekcji Piłki Siatkowej GOSiR Mrozy. W sezonie 2019/2020 zespoły młodzików i kinderów będą występowały pod nazwą SPS GOSiR Novatek Mrozy.

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy