Zapraszamy na spotkanie z JOANNĄ KACZOR, byłą Reprezentantką Polski w piłce siatkowej, dwukrotną Mistrzynią Polski, Mistrzynią Europy Juniorek i brązową medalistką Mistrzostw Europy Seniorek.

Spotkanie z udziałem gościa odbędzie się w kawiarence hali sportowej GOSiR w Mrozach przy ul. Licealnej 7 w sobotę 21 października o godz. 16:00, tuż przed inauguracyjnym meczem III ligi SPS GOSiR Mrozy - KS Virtus Wiskitki.

 

TRANSMISJE MECZÓW LIVE

TERMINARZ, TABELA I WYNIKI MECZÓW 2017/2018

INFORMACJE O DRUŻYNIE 2017/2018

 

 

 

  

Zdjęcie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Joanna_Kaczor

Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Mrozy 2017 za nami. Obszerna relacja foto i wideo w rozwinięciu.

GALERIA

TRANSMISJA LIVE

Czytaj więcej...

We wrześniu i październiku 2017 r. SIŁOWNIA w hali sportowej w Mrozach czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do godz. 21:30. W PONIEDZIAŁKI, ŚRODY PIĄTKI od godz. 17:30 do godz. 21:30 zapraszamy na zajęcia pod okiem licencjonowanego instruktora sportów sylwetkowych Damiana Garwolskiego.

Wstęp na siłownię i zajęcia z instruktorem są BEZPŁATNE dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia i finansowane ze środków GOSiR w Mrozach. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania pisemnej zgody rodziców a wszyscy uczestnicy do posiadania zmiennych butów sportowych, ręcznika oraz specjalistycznych rękawiczek. W siłowni obowiązuje ZAKAZ UŻYWANIA MAGNEZJI w jakiejkolwiek formie.

AIKIDO W HALI W MROZACH od 18 września! 

Polska Akademia Aikido Kobayashi Hirokazu - Dojo Siedlce - Filia Mrozy zaprasza na zajęcia aikido dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia prowadzi Michał Arct Sensei 5°Dan. Informację o zapisach oraz kosztach uczestnictwa w zajęciach można uzyskać telefonicznie pod nr 661 963 639.

Treningi odbywają się w sali fitness hali sportowej przy ul. Licealnej 7 w Mrozach w PONIEDZIAŁKI od godz. 18.00 do godz. 19.30.

Zapraszamy na treningi CartPoland SEKCJI BOKSERSKIEJ, które od 4 września br. odbywają się w PONIEDZIAŁKI CZWARTKI w godz. 19.30 - 21.30 w sali fitmess hali sportowej w Mrozach przy ul Licealnej 7. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich chętnych, w tym również Pań. 

Zajęcia prowadzi oraz bliższych informacji udziela instruktor boksu Jakub Aniszewski (tel. 519 186 264).

Uwaga: obowiązuje zmiana obuwia zewnętrznego na obuwie sportowe o jasnej podeszwie w holu głównym hali.

ZADBAJ O SWÓJ KRĘGOSŁUP! GOSiR zaprasza na zajęcia gimnastyki korekcyjnej. Sesje prowadzi fizjoterapeutka lek. med. Klara Rymarczyk-Gunba, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu w Tartu (Estonia) i Akademii Wychowania Fizycznego w Tbilisi (Gruzja); była Mistrzyni Gruzji w pływaniu oraz członkini pływackiej Kadry Gruzji.

Zajęcia  odbywają się w sali fitness hali sportowej przy ul. Licealnej 7 w Mrozach w ŚRODY od godz. 18:00 do godz. 19:00. Informację o kosztach uczestnictwa można uzyskać bezpośrednio u instruktorki w dniu zajęć lub telefonicznie pod nr 607 045 831.

Od 6. marca br. instruktorzy "Orlików" powrócili na kompleksy w Grodzisku, Jeruzalu i Mrozach. W soboty prowadzą treningi również w hali sportowej w Mrozach. Szczegółowe informacje na portalu www.lokalnyanimatorsportu.pl oraz bezpośrednio pod numerami telefonów:

 

Grodzisk: Marek Brzozowski, tel. 512 569 720; Mrozy: Jacek Wronowski, tel. 510 589 608; Jeruzal: Michał Zgudka, tel. 509 049 690.

4 lipca 2014 r. uruchomiona została nasza oficjalna witryna internetowa. Sukcesywnie będzie uzupełniana i modyfikowana. Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy