MROZY NAJLEPSZE NA MAZOWSZU! Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 w Mrozach zwyciężają w finale Wojewódzkiej Gimnazjady LZS w Koszykówce Chłopców. W zawodach rozegranych 22 listopada br. w Strzegowie aktualni Mistrzowie Regionu Siedleckiego nie mieli sobie równych i wygrali wszystkie mecze z zespołami z Pacyny (powiat gostyniński), Zatorów (powiat pułtuski) i Obierwii (powiat ostrołęcki).

Czytaj więcej...

W listopadzie 2018 r. SIŁOWNIA w hali sportowej w Mrozach CZYNNA jest również w SOBOTY 10, 17 i 24/11 od godz. 10:00 do godz. 14:00. W pozostałe dni robocze zapraszamy od godz. 16:00 do godz. 21:30. Wstęp na siłownię jest BEZPŁATNY dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania pisemnej zgody rodziców a wszyscy uczestnicy do posiadania zmiennych butów sportowych, ręcznika oraz specjalistycznych rękawiczek. W siłowni obowiązuje ZAKAZ UŻYWANIA MAGNEZJI w jakiejkolwiek formie.

Z radością informujemy, że firma Blue Gaz Sp. z o.o. - realizująca gazyfikację naszej gminy - została sponsorem tytularnym drużyny 3. ligi piłki siatkowej. W sezonie 2018/2019 zespół GOSiR-u będzie występował pod nazwą SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy.

 

TERMINARZ, WYNIKI I TABELA III LIGI PUCHAR POLSKI MECZE LIVE

Od 1 lipca zaproszenia i relacje z imprez można znaleźć na profilu https://www.facebook.com/SPORT-MROZY-1867888063273889/. Zapraszamy!

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy