NABÓR DO AKADEMII MROZIAŃSKIEJ SIATKÓWKI

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mrozach we współpracy ze Szkoła Podstawową nr 1 w Mrozach ogłasza nabór dziewczynek i chłopców rocznika 2013 (obecna klasa druga) do AKADEMII MROZIAŃSKIEJ SIATKÓWKI.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA ROLKOWE

GOSiR Mrozy ogłasza zapisy na zajęcia nauki jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych na skateparku w Mrozach przy ul. Sportowej. Treningi mają charakter komercyjny i są organizowane we współpracy z naszymi partnerami z Rolkowego Mińska. Szczegóły w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

SPORTOWE DNI MROZÓW 2022 - TENIS

Do piątku 27 maja br. przyjmujemy zapisy do TURNIEJU TENISA kat. OPEN w ramach SPORTOWYCH DNI MROZÓW 2022. Zgłoszenia za pośrednictwem wiadomści sms prosimy kierować na numer tel. 509 049 690. Eliminacje: 30 maja - 10 czerwca, Finały: 11 czerwca br. na kortach przy ul. Sportowej od godz. 10:00. Zapraszamy!

SPORTOWE DNI MROZÓW 2022 - SPEEDMINTON

Turniej SPEEDMINTONA w kategorii OPEN w ramach SPORTOWYCH DNI MROZÓW 2022 odbędzie się w piątek 10 czerwca o godz. 19:00 na kompleksie "Orlik" w Mrozach przy ul. Licealnej 7. Zgłoszenia w dniu zawodów bezpośrednio u instruktora. Organizator zapewnia rakiety i speedery. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

OTWARCIE SKATEPARKU I PUMPTRACKU W MROZACH

W niedzielę 8 maja 2022 r. oddano w użytkowanie SKATEPARK i PUMPTRACK. Obiekt zlokalizowany jest na Stadionie w Mrozach (wejście od ul. Sportowej). Korzystanie z rolkowiska jest bezpłatne, a obiekt czynny jest siedem dni w tygodniu od świtu do zmierzchu. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

ZŁAP ODDECH W REZERWACIE - BIEG I MARSZ NORDIC WALKING

Zapraszamy do uczestnictwa w biegu i marszu nordic walking ZŁAP ODDECH W REZERWACIE w ramach Sportowych Dni Mrozów 2022 . Zapisy trwają!

Szczegóły na afiszu oraz DO:ST:AR:TU (dostartu.pl)

TRAMWAJ KONNY POWRÓCIŁ... ZE ZNACZKIEM TURYSTYCZNYM

Tramwaj wznowił kursy 1 maja 2022! Na nowy sezon przygotowaliśmy niebywałą atrakcję. Nasz tramwaj ma swój oficjalny ZNACZEK TURYSTYCZNY, który jest jednocześnie pierwszym znaczkiem w powiecie mińskim. Informację o znaczkowym obiekcie znajdziecie na jego podstronie Znaczki Turystyczne - No. 1131 Tramwaj konny w Mrozach (znaczki-turystyczne.pl), a po wizycie w Mrozach i zakupie znaczka w dołączonym do niego audiobedekerze. Znaczek w sprzedaży dostępny jest przy zakupie biletu na tramwaj (odbiór u woźnicy) lub oddzielnie tutaj https://gosir.mrozy.pl/kup-znaczek-turystyczny (odbiór w biurze GOSiR).

Czytaj więcej...

POMOC DLA GOŚCI Z UKRAINY

Informujemy, że nadal trwa zbiórka produktów dla Gości z Ukrainy, przebywających na terenie naszej gminy.

Co jest najbardziej  potrzebne? Szczegóły w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

TAK KIBICUJE AKADEMIA!

W sobotę 26 marca 2022 r. zawodniczki, zawodnicy, ich rodzice, trenerzy i sponsorzy Akademii Mroziańskiej Siatkówki kibicowali na meczu Tauron 1. Ligi w Siedlcach.

Czytaj więcej...

ГОCіР МРОЗИ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ!

Що пропонуємо?

  • Спортивні заняття в районному спорткомплексі. Заняття безкоштовні і без записів 
  • Безкоштовний доступ до інтернету
  • Можливість зарядки телефону і т.д.
  • Безкоштовний друк, ксерування і сканування документів
  • Допомога в пошуку інформації

Czytaj więcej...

Kalendarz wydarzeń

MAJ 2022

PN WT Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31