SIŁOWNIA CZYNNA OD 31 MAJA DO 5 CZERWCA

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii SIŁOWNIA, SALA FITNESS oraz HALA GŁÓWNA GOSiR będą ponownie udostępnione mieszkańcom i gościom od poniedziałku 31 maja do piątku 4 czerwca br. w godz. 12:00 - 21:30 oraz w sobotę 5 czerwca w godz. 10:00 - 14:00. W pomieszczeniu jednocześnie będzie mogła przebywać maksymalnie 1 osoba na 15 m kw. tj. SIŁOWNIA - 5 osób, FITNESS - 19 osób. Weryfikacji będą dokonywać dyżurujący pracownicy GOSiR.

ORIENTACYJNY MAJ Z TRInO I GOSiR

UWAGA! RODZINNA ZABAWA Z MAPĄ PRZEDŁUŻONA DO 16 MAJA!!! Orientuj się w mieście! Aktywnie wypoczywaj! Poznaj nowe miejsca! Zwiedzaj z mapą!

To hasła, które przyświecają Turystyczno-Rekreacyjnym Imprezom na Orientację. Ich celem jest spędzanie wolnego czasu na poznawaniu nowych miejsc lub odkrywaniu na nowo miejsc nam dobrze znanych. W bazie TRInO znajduję się obecnie 745 tras, z czego dwie są w naszej pięknej gminie Mrozy.  Zachęcamy, aby najbliższe majowe weekendy spędzić na odkrywaniu naszej małej ojczyzny. Osoby, które do 17 maja br. wyślą arkusz odpowiedzi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. otrzymają nagrody-niespodzianki. Szczegóły w rozwinięciu. 

Czytaj więcej...

TENIS I SIATKÓWKA PLAŻOWA W SEZONIE 2021

KORT TENISOWY o nawierzchni naturalnej przy ul. Sportowej oraz BOISKA DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ przy ul. Żwirowej (Kopalnia Piasku) są DOSTĘPNE tylko po wcześniej rezerwacji na www.korty.org (tenis) oraz w serwisie www.boiska.org (plażówka). W kwietniu oba obiekty przeszły generalne remonty nawierzchni. Ponadto bez rezerwacji można korzystać z boiska do siatkówki plażowej na stadionie przy ul. Tartacznej (wejście od ul. Sportowej). Zapraszamy!

TRAMWAJ KONNY POWRÓCIŁ W ŚWIĘTO FLAGI

Tramwaj wznowił kursy 2 maja 2021! Zakup biletów w obie strony tylko za pośrednictwem aplikacji http://gosir.mrozy.pl/kup-bilet. Tramwaj kursuje tylko w wyznaczone niedziele. Odjazdy z Mrozów do Rudki odbywają się zawsze o pełnych godzinach: 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00 (ostatni kurs). Najbliższe terminy kursowania tramwaju: http://gosir.mrozy.pl/tramwaj-konny.  Osoby, które wyrażają chęć powrotu kursem o innej godzinie mogą to zrobić tylko w przypadku wolnych miejsc oraz po uzgodnieniu z woźnicą. Więcej informacji bezpośrednio u operatora tramwaju lub woźnicy w dniu przejazdu: tel. 518 454 470. W pozostałe dni robocze informacji udziela sekretariat GOSiR, tel. 25 75 74 444. W związku z sytuacją epidemiczną w kraju obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk, a w wagoniku może jednocześnie przebywać maksymalnie 6. pasażerów.

Czytaj więcej...

INSTRUKTORZY CZEKAJĄ NA "ORLIKACH"

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 r. "ORLIKI" oraz pozostałe OBIEKTY SPORTOWE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU zostają ponownie OTWARTE dla mieszkańców i gości. W miejscu uprawiania sportu może przebywać nie więcej niż 25 osób.

Czytaj więcej...

NARODOWY SPIS POWSZECHNY 2021

Jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021?

Spis jest naprawdę łatwy! Wystarczy wejść na stronę internetową Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) oraz skorzystać z wygodnej i bezpiecznej aplikacji spisowej. Zrób to jak najszybciej!

Czytaj więcej...

NOWA INWESTYCJA DLA ROWERZYSTÓW

GOSiR Mrozy oraz Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych Społecznie "LAS" wspólnie zainaugurowały sezon rowerowy w Gminie Mrozy. Jedną z atrakcji Rowerowego Dnia Kobiet było oficjalne oddanie do użytkowania samoobsługowej stacji naprawczej dla rowerów, usytuowanej przy ul. Licealnej (przy wjeździe do GOSiR).

Czytaj więcej...

OGRANICZENIA W DZIAŁALNOŚCI OŚRODKA

W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym SEKRETARIAT GOSiR jest CZYNNY od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 16:00, jednak w trosce o zdrowie pracowników prosimy o ograniczenie wizyt w ośrodku do niezbędnego minimum, wynikającego z wypełniania obowiązków służbowych. W przypadkach pilnych prosimy dzwonić tel.: 25 75 74 444 lub kontaktować się drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

SERDECZNIE WITAMY!

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy

 

Kalendarz wydarzeń

MAJ 2021

PN WT Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31