MROZIANIN NAJLEPSZY NA MAZOWSZU!

W finałach rozgrywek Mistrzostw Mazowsza w mini siatkówce chłopców w kategorii czwórek zwyciężyła drużyna UMKS MOS Wola Warszawa, której zawodnikiem jest mrozianin Dominik Rodziewicz (na zdjęciu pierwszy lewej nr 4) - wychowanek SPS GOSiR Mrozy i trenera Krzysztofa Pieniaka. Gratulujemy!

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

DEKORACJA MEDALISTÓW

Zdj. arch. UMKS MOS Wola

SUKCES MROZIAN W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH

W czwartek 18 maja 2023 r. w Kobyłce rozegrano finały XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce chłopców. Po raz pierwszy awans do finałów wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 im. Romualda Traugutta w Mrozach. Po zaciętych meczach eliminacyjnych w spotkaniu o brązowe medale podopieczni p. Krzysztofa Pieniaka musieli uznać wyższość reprezentacji PSP nr 34 z Radomia, przegrywając decydującego seta 14:16. Czwarte miejsce na Mazowszu oraz Mistrzostwo Regionu Siedleckiego to najlepszy wynik drużyny z Gminy Mrozy w 25-letniej historii Igrzysk. Gratulujemy!

MROZIANKA MISTRZYNIĄ POLSKI!

Amelia Szlendak z mroziańskiej sekcji Akademii Sztuk Walki zdobyła złoty medal na rozegranych w Oleśnicy Mistrzostwach Polski Taekwon-do ITF. Utalentowana mrozianka nie miała sobie równych w kategorii walki light contact. Kolejna nasza zawodniczka Kamila Rębisz zajęła drugie miejsce w konkurencji technik specjalnych (kopnięcie z wyskoku) oraz trzecie miejsce w układach formalnych. Trenerem zawodniczek jest p. Patryk Matwiej. Gratulujemy!

W czwartek 22 kwietnia 2022 r. w hali mroziańskiego GOSiR-u rozegrane zostały finały Powiatowych Mistrzostw SZS w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych klas VII-VIIIReprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Mrozach przegrała mecz o pierwsze miejsce w stosunku 0:2 (25:27, 24:26) po bardzo wyrównanym i zaciętym pojedynku z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Mariance. Trzecie miejsce w rozgrywkach zajęła SP nr 5 w Mińsku Mazowieckim a czwarte  wywalczyła drużyna SP w Dobrem.

Karol Szęszoł - absolwent SP nr 2 w Mrozach i zawodnik drużyny MUKS Energa Hutnik Warszawa Koszykówka - zajął drugie miejsce na NMP U15 w Koszykówce, które zostały rozegrane na początku października 2020 r. w Zielonej Górze.

Piętnastoletni mrozianin, a obecnie uczeń pierwszej klasy o profilu koszykarskim LIX Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie, po mimo młodego wieku poza Wicemistrzostwem Polski ma już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych m.in. Wicemistrzostwo Województwa Mazowieckiego, uczestnictwo w prestiżowej European Youth Basketball League czy 5 miejsce na Mistrzostwach Polski U14.

W sezonie 2020/2021 Karol będzie reprezentował MUKS Energa Hutnik w rozgrywkach U16 i U17 oraz w rozgrywkach 3. ligi seniorów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

SREBRNE LICEALISTKI

W czwartek 4 kwietnia 2019 r. w nowej  hali sportowej ZS nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył  się finał Powiatowych Mistrzostw SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach po zwycięskim meczu półfinałowym z „Chemikiem" i przegranej w finale z „Ekonomem" zajęła drugie miejsce w rozgrywkach. Gratulujemy!

Zespół z Mrozów wystąpił w składzie: Katarzyna Majewska (kpt. i MVP drużyny) Aleksandra Pałdyna, Wiktoria Zagrabska, Malwina Kulik,  Karolina Dąbrowska, Natalia Zalewska, Karolina Bredek, Dominika Kamecka, Anna Polankiewicz, Katarzyna Osińska i Julia Pokorska. Opiekunem drużyny jest  p. Andrzej Pieniak.

MROZY TRYUMFUJĄ W ROZGRYWKACH POWIATOWYCH

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Mrozach najlepsza na finale Powiatowych Mistrzostw SZS w Koszykówce Chłopców! Turniej został rozegrany 21 lutego 2019 r. w hali SP nr 4 przy ulicy Siennickiej w Mińsku Mazowieckim. Nasza drużyna pokonała SP nr 3 z Mińska Maz. 39:25 i zespół SP nr 5 z Mińska Maz. 77:55.

Szkołę z Mrozów reprezentowali: Dawid Kulesza (kpt), Aleksander Pieniak, Artur Kulik, Karol Szęszoł, Jakub Miron, Bartek Furtak, Dawid Bizowski, Bartek Krawczyk, Mateusz Juszczak, Tomasz Żmudzin, Mateusz Wąsowski, Szymon Zieliński, Adam Malinowski i Kacper Boryń. Opiekunem drużyny jest p. Andrzej Pieniak. Gratulujemy!

ZŁOTE MEDALE KOSZYKARZY

MROZY NAJLEPSZE NA MAZOWSZU! Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 w Mrozach zwyciężają w finale Wojewódzkiej Gimnazjady LZS w Koszykówce Chłopców. W zawodach rozegranych 22 listopada br. w Strzegowie aktualni Mistrzowie Regionu Siedleckiego nie mieli sobie równych i wygrali wszystkie mecze z zespołami z Pacyny (powiat gostyniński), Zatorów (powiat pułtuski) i Obierwii (powiat ostrołęcki).

Brązowy medal zdobyły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 2 w Mrozach w rozegranych 29 października 2018 r. w Uninie finałach Regionalnej Gimnazjady LZS w Piłce Siatkowej. Nasz zespół przegrał mecz półfinałowy z gospodarzami 2:0 i pokonał w pojedynku o trzecie miejsce drużynę z Gończyc.

Szkołę z Mrozów reprezentowały: Sylwia Szałanek (kpt), Maria Jacak, Monika Pietruczanis, Julia Wojdak, Patrycja Borowa, Eliza Kroczyńska, Zofia Halbtuch, Marta Sęktas, Zuzanna Zielińska, Julia Bukowska, Anna Księżopolska i Klaudia Mróz. Opiekunem zespołu jest p. Andrzej Pieniak.

SUKCES MROZIANEK W ZAWODACH REGIONALNYCH

Izabela Wiktorowicz - uczeninica LO w Mrozach - zajeła 3. miejsce na dystancie 2000 m. w Regionalnych Zawodach SZS w Indywidualnych Biegi Przełajowch SZS. Aleksandra Kuć była ósma na tym samym dystansie, a Katarzyna Cholewa zajęła 15 m. w biegu na 1000 m. Opiekunem zawodniczek jest p. Rafał Bukowski. Gratulujemy!