Reprezentacja Publicznego Gimnazjum w Mrozach zwyciężają w III Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Mrozach, który został rozegrany w środę 21 czerwca 2017 r . w hali GOSiR przy ul. Licealnej 7.

W turnieju wzięły udział cztery drużyny, w tym aktualne Mistrzynie Regionu Siedleckiego i siódmy zespół na Mazowszu - reprezentacja Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Mińszczanki w Mrozach musiały uznać jednak lepszą odporność na stres gospodyń, które nie przegrywając żadnego spotkania okazały się bezkonkurencyjne. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Zespołu Szkół Ekonomicznych z Mińska Mazowieckiego, zaś trzecie i czwarte lokaty zajęły odpowiednio II i I Reprezentacja Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim.

Malwina Kulik - uczennica  III klasy sportowej Gimnazjum Publicznego w Mrozach - zdobyła brązowy medal w biegu na 400 m. w finale Regionalnej Gimnazjady SZS w lekkiej atletyce. Zawody odbyły się 23 maja br. w Siedlcach.

W finale wojewódzkim zawodów, rozegranych 6 czerwca br. również w Siedlcach, nasza zawodniczka zajęła XIII miejsce, poprawiając swój dotychczasowy rezultat o kilka sekund. Gratulujemy!

Opiekunem zawodniczki jest p. Rafał P. Bukowski.

Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach zwycięża w Powiatowych Mistrzostwach SZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. W turnieju finałowym, rozegranym w poniedziałek 22 maja 2017 r. w hali GOSiR w Mrozach przy ul. Licealnej 7 mrozianie pokonali w meczu o złote medale reprezentację LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej z Mińska Mazowieckiego 66:40. Tym samym drużyna LO w Mrozach obroniła tytuł mistrzowski sprzed roku, a Karol Rolf ponownie został najbardziej wartościowym graczem finałów.

W spotkaniu o III miejsce drużyna ZS nr 1 w Mińsku Mazowieckim pokonała koszykarzy ZS nr 2 z Mińska Mazowieckiego w stosunku 60:20. Gratulujemy!

W poniedziałek 15 maja 2017 r. na stadionie przy ul. Budowlanej w Mińsku Mazowieckim rozegrane zostały Powiatowe Mistrzostwa SZS Gimnazjów w lekkiej atletyce. Aż 14 osób – sześć uczennic i ośmiu uczniów – z czterdziestojednoosobowej Reprezentacji Gimnazjum w Mrozach wróciło z medalami. Gratulujemy!

W środę 26 kwietnia 2017 r. w hali sportowej GM nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbyły się finały Regionalnej Gimnazjady SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Siatkarki Publicznego Gimnazjum w Mrozach po długich i ciężkich zmaganiach – przegrywając tylko w półfinale z zespołem gospodyń – zajęły ostatecznie 3. miejsce. W meczu o brązowy medal mrozianki pokonały silny zespół z Węgrowa 2:1 (24,-16,7). Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

W piątek  31 marca 2017 r. rozegrano turniej finałowy Regionalnej Licealiady SZS w Koszykówce Chłopców. W tegorocznych rozgrywkach Reprezentacja LO im. Adama Mickiewicza w Mrozach po bardzo zaciętym meczu finałowym musiała uznać wyższość drużyny gospodarzy z I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach, przegrywając po dramatycznej końcówce spotkania 46:53. Gratulujemy!

Miejsce III zajęła drużyna II LO im. Królowej Jadwigi w Siedlcach a miejsce IV zespół LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim.

Mrozianie wystąpili w składzie: Karol Rolf (kpt.), Kamil Wieczorek, Michał Padzik, Jakub Osiński, Rafał Ręczajski, Grzegorz Szczegielniak, Adrian Zagańczyk, Adam Szczegielniak, Arkadiusz Szałanek, Mikołaj Adamiak, Piotr Mroziewicz, Mateusz Rychlewski oraz (kontuzjowany) Bartek Kaniewski. Opiekunem zespołu jest p. Andrzej Pieniak.

Brązowe medale dla mrozianek! Po sześciu turniejach klasyfikacyjnych w piątek 24 marca 2017 r. na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbyły się Finały Powiatowych Mistrzostw Gimnazjów SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Reprezentacja Gimnazjum w Mrozach po przegranym półfinale z drużyną gospodarzy i zwycięskim meczu o brązowy medal z drużyną z Halinowa awansowała do rozgrywek regionalnych.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Zagrabska (kpt.), Natalia Zalewska, Oliwia Kulik, Malwina Kulik, Edyta Dowbaczuk, Karolina Dąbrowska, Kamila Kroczyńska, Sylwia Mućko, Karolina Bredek, Julita Trojanowska, Malwina Rzyszkiewicz i Anna Polankiewicz. Opiekunem drużyny jest p. Andrzej Pieniak.

Srebrne medale zdobywają uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Mrozach w finałach Mistrzostw Powiatu SZS w Koszykówce. Dzięki miejscu na drugim stopniu podium drużyna chłopców zapewniła sobie udział w półfinale rozgrywek regionu siedleckiego. Gratulujemy!

RELACJA DZIEWCZĘTA

RELACJA CHŁOPCY

Reprezentacje dziewcząt i chłopców Szkoły Podstawowej w Mrozach tryumfują w Regionalnych Mistrzostwach LZS w Koszykówce. Gratulujemy!

Mrozy z regionie siedleckim reprezentowali:

Eliza Kroczyńska, Anna Księżopolska, Weronika Koszel, Natalia Kroczyńska, Klaudia Mróż, Angelika Kulesza, Zofia Halbtuch, Julia Bukowska, Barbara Grzyb, Kornelia Fabijańska, Gabriela Bilska, Gabriela Wąsowska i Marta Sęktas. Opiekunem drużyny jest p. Agnieszka Goławska.

Artur Kulik, Dawid Bizowski, Bartosz Krawczyk, Jakub Zagrabski, Karol Szęszoł, Konrad Wołkiewicz, Mateusz Wąsowski, Bartosz Gromulski, Dawid Gromulski, Szymon Litke, Damian Pajęcki i Szymon Zieliński. Opiekunem drużyny jest p. Krzysztof Pieniak.

Żeńska Reprezentacja Gimnazjum w Mrozach zajęła I miejsce w dorocznym XIII Niepodległościowym Turnieju Piłki Siatkowej. W zawodach zorganizowanych w minioną środę 16 listopada br. w Gimnazjum w Dobrem nasze siatkarki okazały się bezkonkurencyjne i pokonały bez straty seta zespoły z Latowicza, Halinowa i Dobrego. MVP Turnieju została wybrana Oliwia Kulik. Gratulujemy zawodniczkom i trenerowi!