Brązowy medal zdobyły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 2 w Mrozach w rozegranych 29 października 2018 r. w Uninie finałach Regionalnej Gimnazjady LZS w Piłce Siatkowej. Nasz zespół przegrał mecz półfinałowy z gospodarzami 2:0 i pokonał w pojedynku o trzecie miejsce drużynę z Gończyc.

Szkołę z Mrozów reprezentowały: Sylwia Szałanek (kpt), Maria Jacak, Monika Pietruczanis, Julia Wojdak, Patrycja Borowa, Eliza Kroczyńska, Zofia Halbtuch, Marta Sęktas, Zuzanna Zielińska, Julia Bukowska, Anna Księżopolska i Klaudia Mróz. Opiekunem zespołu jest p. Andrzej Pieniak.

Izabela Wiktorowicz - uczeninica LO w Mrozach - zajeła 3. miejsce na dystancie 2000 m. w Regionalnych Zawodach SZS w Indywidualnych Biegi Przełajowch SZS. Aleksandra Kuć była ósma na tym samym dystansie, a Katarzyna Cholewa zajęła 15 m. w biegu na 1000 m. Opiekunem zawodniczek jest p. Rafał Bukowski. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Na wysokim drugim miejscu uplasowały się Reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach na rozegranych 9 października 2018 r. w Mińsku Mazowieckim Powiatowych Mistrzostwach SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach pod opieką p. Rafała Bukowskiego wystartowały: Aleksandra Kuć, Julia Pokorska, Izabela Wiktorowicz, Julia Igańska, Malwina Kulik, Katarzyna Cholewa, Paulina Pachnik, Magdalena Żbik i Barbara Delikowska. Gratulujemy!

Reprezentanci ZS im. Adama Mickiewicza w Mrozach w czwartek 27 września wystartowali w Powiatowych Mistrzostwach SZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych które odbyły się w Mińsku Mazowieckim. W biegu na 2000 m. srebrny medal zdobyła Izabela Wiktorowicz a brązowy Aleksandra Kuć. Na innych dystansach Katarzyna Cholewa zajęła 7. miejsce w biegu na 1000 m a Patryk Witon 8. miejsce na dystansie 1500 m. Wszyscy  wyżej wymienieni uczniowie uzyskali prawo startu w zawodach regionalnych w Siedlcach. Gratulujemy!

Lekkoatletyczna Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach wywalczyła cztery medale w rozegranych 18 maja br. w Mińsku Mazowieckim Powiatowych Mistrzostwach SZS.

Malwina Kulik zajęła III miejsce w biegu na 400 m., Przemysław Żelazowski był najszybszy w biegu na 100 m., Jakub Osiński zdobył srebrny medal w skoku w dal a Piotr Mroziewicz brązowy w skoku wzwyż. Gratulujemy!

Opiekunami uczniów są: p. Paweł Bieniak, p. Paweł Bukowski i p. Andrzej Pieniak. 

Dwa srebrne i dwa brązowe medale wywalczyła Reprezentacja SP nr 2 w Mrozach w rozegranych 15 maja br. w Mińsku Mazowieckim Powiatowych Mistrzostwach SZS w lekkiej atletyce.

Angelika Mielcarz w biegu na 800 m (kat. III klas gimnazjum) i Adam Malinowski w pchnięciu kulą (kat. II klas gimnazjum) wywalczyli drugie miejsca na podium, a brązowe medale zdobyli: Bartek Bajera w pchnięciu kulą i Patryk Witon w biegu na 400 m (obaj kat. III klasy gimnazjum). Gratulujemy!

Opiekunem zawodniczek i zawodników są: p. Anna Pieniak, p. Paweł Bukowski i p. Andrzej Pieniak.

 

 

W minionym tygodniu odbyły się  zawody międzyszkolne z udziałem uczennic i uczniów Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach.

Żeńska Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Mrozach awansowała do finału Powiatowych Mistrzostw SZS w Piłce Siatkowej. W turnieju półfinałowym, który odbył się 26 lutego br. SP nr 1 w Mińsku Mazowieckim nasza drużyna przegrała z drugim zespołem gospodarzy 0:2 (-23, -9) i pokonała drużynę z Kałuszyna 2:1 (-15, 15, 10).

Czytaj więcej...

Reprezentacja Publicznego Gimnazjum w Mrozach zdeklasowała przeciwników w finale Regionalnej Gimnazjady LSZ w Piłce Siatkowej Chłopców, który odbył się 23 października 2017 r. w Korczewie.

Czytaj więcej...

Reprezentantki Publicznego Gimnazjum w Mrozach zwyciężają w III Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Mrozach, który został rozegrany w środę 21 czerwca 2017 r . w hali GOSiR przy ul. Licealnej 7.

W turnieju wzięły udział cztery drużyny, w tym aktualne Mistrzynie Regionu Siedleckiego i siódmy zespół na Mazowszu - reprezentacja Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Mińszczanki w Mrozach musiały uznać jednak lepszą odporność na stres gospodyń, które nie przegrywając żadnego spotkania okazały się bezkonkurencyjne. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Zespołu Szkół Ekonomicznych z Mińska Mazowieckiego, zaś trzecie i czwarte lokaty zajęły odpowiednio II i I Reprezentacja Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim.

Czytaj więcej...

Malwina Kulik - uczennica  III klasy sportowej Gimnazjum Publicznego w Mrozach - zdobyła brązowy medal w biegu na 400 m. w finale Regionalnej Gimnazjady SZS w lekkiej atletyce. Zawody odbyły się 23 maja br. w Siedlcach.

W finale wojewódzkim zawodów, rozegranych 6 czerwca br. również w Siedlcach, nasza zawodniczka zajęła XIII miejsce, poprawiając swój dotychczasowy rezultat o kilka sekund. Gratulujemy!

Opiekunem zawodniczki jest p. Rafał P. Bukowski.