MROZY CUP 2020 - WYNIKI

KPS Siedlce II zwycięża w II MROZY CUP 2020. Drugie miejsce wywalczył zespół RKS Bór Regut, a na najniższym stopniu podium stanęła ekipa gospodarzy.

 

Wyniki w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

SENIORIADA 2020 ZA NAMI...

Ponad 200 seniorów wzięło udział w III Mazowieckiej Sportowej Senioriadzie, która odbyła się 12 września 2020 r. na stadionie oraz w hali mroziańskiego GOSiR-u. Honorowy Patronat nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Burmistrz Mrozów Dariusz Jaszczuk.

 

Organizatorem zawodów było Mazowieckie TKKF, a za pomoc ze strony Gminy Mrozy odpowiadali pracownicy GOSiR-u.

 

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

 

GALERIA 2020

 

Mazowieccy seniorzy rywalizowali m.in. w turniejach tenisa i tenisa stołowego, w konkurencjach lekkoatletycznych, strzelectwie z broni pneumatycznej, łucznictwie i wyścigach na ergonometrach wioślarskich. Ponadto każdy uczestnik  miał możliwość uczestnictwa w konkurencjach rekreacyjnych takich jak: slalom z tzw. popychajką lub fajerką, rzut piłką lekarską, mini krokiet, dart, tenis plażowy, czy curling plenerowy.

WYNIKI GRAND PRIX MROZÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2020

KLASYFIKACJA GENERALNA MIKST I OPEN W ROZWINIĘCIU.

 

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIA I RELACJE Z IMPREZ NA FB

Zaproszenia i relacje z imprez można znaleźć na profilu https://www.facebook.com/SPORT-MROZY-1867888063273889/. Zapraszamy!

MROZY WICEMISTRZAMI MAZOWSZA

Srebrne medale dla reprezentacji Mrozów! W rozegranych w dniach 13-14 czerwca 2020 r. na warszawskim Ursynowie Mistrzostwach Mazowsza Juniorów w Siatkówce Plażowej zawodnicy Piotr Krzyżanowski i Lech Bieliński - reprezentujący w sezonie plażowym SPS GOSiR Novatek Krzyżanowski Meble Mrozy - po wyczerpującym turnieju wywalczyli 2. miejsce, przegrywając w finale z warszawsko-radomską parą Mateusz Stecz/Bartosz Sławiński. Gratulujemy!

Udział drużyny GOSiR w zawodach był możliwy dzięki sponsorom: Novatek Green Energy Sp. z o. o. z Krakowa oraz PPUH Krzyżanowski Meble z Mińska Mazowieckiego. Dziękujemy!

 

WYNIKI

SPORTOWY DZIEŃ KOBIET

Jest kolejny rekord! Ponad 60 Pań uczestniczyło w SPORTOWYM DNIU KOBIET 2020.

RELACJA 

NORTHTEC MTB ZIMĄ W JERUZALU 2020 - WYNIKI

Pod naporem ponad sześciuset rowerowych kół najchłodniejsza pora roku nie miała żadnych szans. Zwłaszcza, że peleton zawodników Northtec MTB Zimą w Jeruzalu aż buzował od sportowych emocji.

GALERIA

Czytaj więcej...

V TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - WYNIKI

Wyniki V Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach OPEN MĘŻCZYZNMISTRZOSTWA MIESZKAŃCÓW GMINY MROZY. 

https://www.facebook.com/SPORT-MROZY-1867888063273889/

XX IGRZYSKA SAMORZĄDOWCÓW W MROZACH

Na III MIEJSCU zakończyli rozgwywki mroziańscy samorządowcy w turnieju piłki siatkowej w ramach XX Powiatowych Igrzysk Samorządowców, które odbyły się w minioną sobotę 25 maja 2019 r. na obiektach GOSiR-u. Jest to drugie najwyższe miejsce mrozian w historii tych rozgrywek. W 2015 roku samorządowcy z Mrozów zdobyli okazały puchar za I miejsce, wygrywając wszystkie mecze, w tym dwukrotnie z reprezentacją Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim - najbardziej utytułowaną drużyną w historii tych rozgrywek.

Czytaj więcej...

II MAZOWIECKA SPORTOWA SENIORIADA 2019

Ponad 500 seniorów wzięło udział w II Mazowieckiej Sportowej Senioriadzie, która odbyła się w sobotę 25 maja 2019 r. na Stadionie Miejskim w Mrozach. Honorowy Patronat nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Burmistrz Mrozów Dariusz Jaszczuk. Poza gospodarzem Mrozów w oficjalnym otwarciu imprezy uczestniczyli także Poseł na Sejm RP Czesław Mroczek, Dyrektorzy Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Mirosław Krusiewicz i Mariusz Młynarczyk oraz Prezes Mazowieckiego TKKF Jacek Bączkowski.

Organizatorem zawodów było Mazowieckie TKKF, za pomoc ze strony Gminy Mrozy odpowiadali pracownicy mroziańskiego GOSiR-u, a zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. 

Mazowieccy seniorzy rywalizowali m.in. w turniejach tenisa i tenisa stołowego, w konkurencjach lekkoatletycznych, strzelectwie z broni pneumatycznej, łucznictwie i wyścigach na ergonometrach wioślarskich. Ponadto każdy uczestnik miał możliwość uczestnictwa w konkurencjach rekreacyjnych takich jak: slalom z tzw. popychajką lub fajerką, rzut piłką lekarską, mini krokiet, dart czy curling plenerowy. Dużą popularnością cieszyły się zajęcia nordic walking pod kierunkiem Mistrza Polski Krzysztofa Człapskiego.

GALERIA 2019

Czytaj więcej...