ENERGA OSTROŁĘKA zwycięża w VI WIOSENNYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA MROZÓW, który został rozegrany 8 i 9 kwietnia br. Zawody zostały zorganizowane przez GOSiR w Mrozach, przy wsparciu sponsorów: PHU Netex Podszus Węgrów - polskiego producenta siatek sportowych oraz Art Media z Lublina - operatora Amfiteatru w Rewalu.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

1. ENERGA OSTROŁĘKA

2. KS SET GÓRZNO

3. SIEDLCE

4. KS WATRA MROZY

5. SOBIENIE-JEZIORY

6. AFM TEAM

7. GOSiR OLDBOYS MROZY

8. AMFITEATR REWAL

9.-10. BOBRY PIASECZNO i ZBUCZYN TEAM

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY: MAREK PAWLAK, OSTROŁĘKA

NAJLEPSZY PRZYJMUJĄCY: PAWEŁ MICHALAK, SIEDLCE

NAJLEPSZY ATAKUJĄCY: MARCIN BANASZEK, GÓRZNO

MVP TURNIEJU: ARKADIUSZ IDZIKOWSKI, OSTROŁĘKA

 

WYNIKI ZAWODÓW

NIEDZIELA, 09/04/2017

 

MECZE O 7. MIEJSCE

BOISKO CENTRALNE

10:30    14) GOSiR OLDBOYS MROZY – AMFITEATR REWAL 2:1

  

PÓŁFINAŁY

BOISKO CENTRALNE

12:00    15) SET GÓRZNO – SIEDLCE 2:0

13:00    16) WATRA MROZY – ENERGA OSTROŁĘKA 0:2

 

MECZ O 3. MIEJSCE

BOISKO CENTRALNE

14:10    17) SIEDLCE – WATRA MROZY 2:0

 

MECZ O 1. MIEJSCE

BOISKO CENTRALNE

15:15    18) SET GÓRZNO – ENERGA OSTROŁĘKA 1:2

  

WYNIKI ELIMINACJI

SOBOTA, 08/04/2017

 

GRUPA A - kolejność końcowa

  1. SET GÓRZNO
  2. AFM TEAM
  3. GOSiR OLDBOYS MROZY

 

BOISKO 2

10:00    01) AFM – GOSiR 2:0

11:00    03) SET – AFM 2:0

12:00    05) GOSiR – SET 0:2

 

GRUPA B - kolejność końcowa

  1. WATRA MROZY
  2. SOBIENIE-JEZIORY
  3. BOBRY PIASECZNO

 

BOISKO 1

10:00    02) SOBIENIE – WATRA 0:2

11:00    04) BOBRY – SOBIENIE 0:2

12:00    06) WATRA – BOBRY 2:1

 

MECZ O 5. MIEJSCE

BOISKO 1

13.00    07) AFM TEAM – SOBIENIE-JEZIORY 0:2

  

GRUPA C - kolejność końcowa

  1. ENERGA OSTROŁĘKA
  2. SIEDLCE
  3. TEAM ZBUCZYN
  4. AMFITEATR REWAL

 

BOISKO 2

15:00    08) ENERGA – AMFITEATR 2:0

16:00    10) AMFITEATR – ZBUCZYN 0:2

17:00    12) SIEDLCE – AMFITEATR 2:0

 

BOISKO 1

15:00    09) SIEDLCE – ZBUCZYN 2:0

16:00    11) ENERGA – SIEDLCE 2:0

17:00    13) ZBUCZYN – ENERGA 0:2