Za nami Tydzień Ruchu 2015. W dniach 21 - 27 września br. na nowo powstałej PZU Trasie Zdrowia rozpoczęły się liczne zajęcia i animacje. Do akcji włączyły się sekcje piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, aikido, boksu i gimnastyki korekcyjnej trenujące w hali sportowej w Mrozach oraz młodzież uczestnicząca w zajęciach organizowanych na „Orlikach” w Mrozach, Grodzisku i Jeruzalu.

Najważniejszym jednak wydarzeniem Tygodnia Ruchu były Mistrzostwa Miasta i Gminy Mrozy w Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział łącznie ponad 160 uczniów ze wszystkich gminnych placówek oświatowych, którzy zmagali się na dystansach od 500 m do 1500 m. Zwycięzcy zostali uhonorowani medalami, a wszystkie zawodniczki i zawodnicy pamiątkowymi dyplomami. Zawody zorganizował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mrozach.

 

WYNIKI MISTRZOSTW MROZÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ

 

KLASY IV DZ

1. Barbara Grzyb, SP Mrozy

2. Angelika Witon, SP Grodzisk

3. Maja Pieniak, SP Mrozy

 

KLASY IV CHŁ

1. Piotr Sobkowicz, SP Jeruzal

2. Przemysław Jastrzębski, SP Mrozy

3. Dawid Czajka, SP Jeruzal

 

KLASY V DZ

1. Klaudia Mróz, SP Mrozy

2. Łucja Sawicka, SP Mrozy

3. Julia Bukowska, SP Mrozy

 

KLASY V CHŁ

1. Mateusz Mrozik, SP Grodzisk

2. Konrad Wołkiewicz, SP Mrozy

3. Dominik Patocki, SP Grodzisk

 

KLASY VI DZ

1. Łucja Piwowarczyk, SP Jeruzal

2. Angelika Keliś, SP Jeruzal

3. Katarzyna Szydłowska, SP Mrozy

 

KLASY VI CHŁ

1. Mateusz Żydak, SP Jeruzal

2. Bartosz Furtak, SP Mrozy

3. Paweł Sobkowicz, SP Jeruzal

 

KLASY I G DZ

1. Magdalena Żbik, PG Jeruzal

2. Julia Igańska, PG Mrozy

3. Angelika Mielcarz, PG Mrozy

 

KLASY I G CHŁ

1. Szymon Sikora, PG Mrozy

2. Maciej Durka, PG Mrozy

3. Sebastian Muracki, PG Mrozy

 

KLASY II G DZ

1. Malwina Kulik, PG Mrozy

2. Anna Komuda, PG Jeruzal

3. Julia Tkaczyk, PG Mrozy

 

KLASY II G CHŁ

1. Lech Bieliński, PG Mrozy

2. Bartosz Mrozik, PG Mrozy

3. Patryk Stelmaszczyk, PG Mrozy

 

KLASY III G DZ

1. Agnieszka Rześkiewicz, PG Jeruzal

2. Alicja Parobczy, PG Jeruzal

3. Marlena Sobkowicz, PG Jeruzal

 

KLASY III G CHŁ

1. Adam Szczegielniak, PG Mrozy

2. Radosław Skóra, PG Jeruzal

3. Arkadiusz Kowalczyk, PG Mrozy

 

KLASY I LO DZ

1. Anna Bortkiewicz, LO Mrozy

2. Dominika Piotrak, LO Mrozy

3. Kinga Wrotnowska, LO Mrozy

 

KLASY I LO CHŁ

1. Przemysław Branicki, LO Mrozy

2. Adrian Kubaj, LO Mrozy

3. Wojciech Domański, LO Mrozy

 

KLASY II LO DZ

1. Julia Drzazga, LO Mrozy

2. Zuzanna Grzesiak, LO Mrozy

3. Patrycja Pietrzkiewicz, LO Mrozy

 

KLASY II LO CHŁ

1. Piotr Niedek, LO Mrozy

2. Mateusz Wieczorek, LO Mrozy

3. Tomasz Hukowski, LO Mrozy

 

KLASY III LO DZ

1. Karolina Żydak, LO Mrozy

2. Anna Niewiadomska, ZSZ Mrozy

3. Wioletta Truszewska, LO Mrozy

Nagroda Fair Play: Martyna Sujak, LO Mrozy

 

KLASY III LO CHŁ

1. Maciej Staska, LO Mrozy

2. Wojciech Rońda, LO Mrozy

3. Arkadiusz Abramowski, LO Mrozy

Kalendarz wydarzeń

GRUDZIEŃ 2021

PN WT Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31