NA PRZEŁAJ I NA PRZEKÓR: GRAVEL RACE W MROZACH

Na przekór porze roku i zimowej aurze, Cezary Zamana zaprasza do Mrozów na pierwszą odsłonę nowego cyklu Gravel Race. W niedzielę 12 grudnia 2021 r. będzie można zakosztować radości z jazdy po szutrach i asfalcie. Partnerem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mrozach.

Do płuc trafia świeże, mroźne powietrze. Koła toczą się po gładkiej powierzchni asfaltu, by za chwilę kierownica wykonała gwałtowny skręt w kierunku szutrowej ścieżki. Podłoże chrzęści pod oponą, palce zaciskają się mocniej na manetkach, by nie stracić kontroli nad rowerem. Co rusz trzeba omijać terenowe przeszkody, a puls podnoszą wyrastające jak spod ziemi pagórki. Mimo panującego grudniowego chłodu, mięśnie płoną.

Czytaj więcej...

OGRANICZENIA W DZIAŁALNOŚCI OŚRODKA

W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym sekretariat GOSiR jest czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 16:00, jednak w trosce o zdrowie pracowników prosimy o ograniczenie wizyt w ośrodku do niezbędnego minimum, wynikającego z wypełniania obowiązków służbowych. W przypadkach pilnych prosimy dzwonić tel.: 25 75 74 444 lub kontaktować się drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

SIŁOWNIA I SALA FITNESS OD 1 GRUDNIA

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii siłownia oraz sala fitness w hali GOSiR od 1 grudnia do odwołania będą udostępnione mieszkańcom i gościom od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do godz. 21:30 oraz w soboty od godz. 10:00 do godz. 14:00 z ograniczeniami epidemicznymi. Szczegóły w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

ZAWODNICZKI NA MEDAL

W niedzielę 14 listopada 2021 r. w hali sportowej w Dębem Wielkim odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Taekwon-do ITF. Organizatorem wydarzenia była Akademia Sztuk Walki. Turniej zgromadził łącznie ponad 80 zawodniczek i zawodników z ośmiu mazowieckich klubów sportów walki: taekwon-do, tang soo do, karate i kick boxingu. W zawodach swoją dwuosobową reprezentację wystawiła również trenująca w hali GOSiR Mrozy Sekcja Taekwon-do Mińskiego Centrum Kickboxingu.

Czytaj więcej...

W MROZACH RUSZYŁA AKADEMIA SIATKÓWKI

AKADEMIA MROZIAŃSKIEJ SIATKÓWKI ogłasza stały nabór dziewczynek i chłopców z roczników 2011 i 2012Treningi Akademii odbywają się zawsze w poniedziałki i czwartki w godz. 15:00 – 16:30 w hali sportowej GOSiR w Mrozach przy ul. Licealnej 7. Wejście boczne bezpośrednio do przebieralni. Prosimy rodziców o pomoc i uczestnictwo w co najmniej w kilku pierwszych zajęciach.

Czytaj więcej...

SERDECZNIE WITAMY!

Zapraszamy zawodników, trenerów, działaczy, nauczycieli wychowania fizycznego i wszystkich miłośników sportu z terenu Miasta i Gminy Mrozy do współredagowania naszej strony. Ciekawe informacje z życia mroziańskiego sportu prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR Mrozy

 

Kalendarz wydarzeń

WRZESIEŃ 2021

PN WT Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30