Drużyna Młodych Wilków z Mrozów zwyciężyła w Halowym Piłkarskim Turnieju Niepodległości, pokonując w meczu finałowym Piankę Kuflew 3:2. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Watry Mrozy, wygrywając 4:3 w meczu o 3. miejsce ze Zrywem Kotuń. Zawody zorganizowane dla uczczenia 96 rocznicy Odzyskania Niepodległości, odbyły się 11 listopada br. w hali sportowej mroziańskiego GOSiR-u.

Do uczestnictwa w turnieju zaproszono osiem drużyn z Jeruzala, Koszewnicy, Kotunia, Kuflewa i Mrozów. Po grach eliminacyjnych do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z grupy. Królem Strzelców został zdobywca 9 bramek Kacper Smoderek (Pianka), a statuetka dla Najlepszego Bramkarza trafiła do Kamila Dróżdża (Watra).

Dekoracji zwycięzców i wyróżnionych zawodników dokonali Burmistrz Mrozów Dariusz Jaszczuk oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Mrozach Marek Rudka.

Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mrozach.