ZAPROSZENIA I RELACJE Z IMPREZ NA FB

Zaproszenia i relacje z imprez można znaleźć na profilu https://www.facebook.com/SPORT-MROZY-1867888063273889/. Zapraszamy!

SIATKÓWKA OKIEM SĘDZIEGO..., AKADEMICZKI I RODZICA

Ponad 40 zawodniczek Akademii Mroziańskiej Siatkówki wzięło udział w dwudniowym szkoleniu i turnieju mini siatkówki w ramach projektu "Siatkówka Okiem Sędziego", który odbył się 11 i 12 listopada 2023 r. w hali GOSiR w Mrozach. Dziękujemy rodzicom i opiekunom za liczny udział i wspieranie swoich pociech. Zadanie zostało sfinansowane przez MInisterstwo Sportu i Turystyki w ramach 2. edycji Mikro Grantów.

Czytaj więcej...

VI MAZOWIECKA SPORTOWA SENIORIADA

Ponad 600 osób uczestniczyło w sobotę 9 września 2023 r. w VI Mazowieckiej Sportowej Senioriadzie, która została rozegrana na obiektach GOSiR Mrozy. Honorowy Patronat nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Burmistrz Mrozów Dariusz Jaszczuk. Organizatorem zawodów było Mazowieckie TKKF, a zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. 

Mazowieccy seniorzy rywalizowali m.in. w turniejach tenisa i tenisa stołowego, w konkurencjach lekkoatletycznych, strzelectwie z broni pneumatycznej, łucznictwie i wyścigach na ergometrach wioślarskich. Ponadto każdy uczestnik miał możliwość uczestnictwa w konkurencjach rekreacyjnych.

GALERIA

WILKOWYJSKI BIEG SPOD ŁAWECZKI

Pierwszy wilkowyjski "Bieg spod ławeczki" za nami.

WYNIKI

MAZOWIECKIE IGRZYSKA SAMORZĄDOWCÓW

Cztery brązowe medale zdobyli reprezentanci Gminy Mrozy na I Mazowieckich Igrzyskach Samorządowców, które rozegrano w sobotę 1 lipca 2023 r. na obiektach sportowych w Mrozach, Cegłowie i Kałuszynie. Na najniższym stopniu podium stanęły: Maria RodzikAgnieszka Rutka (obie 1 500 m), Mirosława Sekular (dart 301) oraz drużyna piłki siatkowej w składzie Sylwia Grabarczyk, Kinga Kruk, Marta Prusińska, Agnieszka Rutka, Dariusz Jaszczuk i Andrzej Pieniak, który uplasował się także tuż za podium w turnieju tenisa. 

Czytaj więcej...

ASK GOSiR Z AWANSEM DO ELITY

W VII sezonie Mińskiej Ligi Koszykówki drużyna ASK GOSiR Mrozy nie zaznała smaku porażki z bilansem 8:0 zajęła 1. miejsce w 2. lidze. I tym samym - po roku przerwy - awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej MLS. Gratulujemy!

WYNIKI 

STATYSTYKI ZAWODNIKÓW

Zdjęcia: https://www.facebook.com/GdzieszObiektywem

BIEG ZAWILCA 2023 - WYNIKI

Pierwszy BIEG ZAWILCA za nami. GALERIA

NAJSZYBSZA MIESZKANKA W BIEGU NA 5 KM: Agnieszka Pieńkowska z Mrozów

NAJSZYBSZY MIESZKANIEC W BIEGU NA 5 KM: Grzegorz Woźniak z Woli Rafałowskiej

NAJSZYBSZA MIESZKANKA W NW: Małgorzata Kruszewska z Grodziska

NAJSZYBSZY MIESZKANIEC W NW: Jarosław Hubko z Woli Paprotniej

NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONA ZAWODNICZKA: Krystyna Puchowska z Cegłowa (NW)

NAJSZYBSZA DRUŻYNA: „Pełnoletni” (Bożena Wiercioch, Mariusz Murawski i Rafał Kłosiński)

Czytaj więcej...

X WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - FINAŁY

Tajfun Lublin zwycięża w X Wiosennym Turnieju o Puchar Burmistrza Mrozów, rozegranym w dniach 15-16 kwietnia 2023 r. w hali GOSiR. Wyniki gier finałowych w rozwinięciu.

Czytaj więcej...

VII TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - WYNIKI

Katarzyna Purgał i Mirosław Krusiewicz zwyciężają w swoich kategoriach w VII Turnieju Tenisa Stołowego "NIEPODLEGŁA", który został rozegrany w sobotę 12 listopada br. w hali sportowej GOSiR w Mrozach. Gratulujemy! Wyniki i galeria zdjęć pod linkiem: https://www.facebook.com/SPORT-MROZY-1867888063273889/