Koszykarze lo2016

Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach zdobywa I miejsce w finale Powiatowych Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w Koszykówce Ponadgimnazjalnej Chłopców. Po bardzo dobrym i wyrównanym pojedynku finałowym – rozegranym 30 maja w nowej hali sportowej przy ul. Pięknej w Mińsku Mazowieckim – mrozianie pokonali drużynę gospodarzy Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej w stosunku 55:47. Finałowe zwycięstwo jest potwierdzeniem wspaniałej formy drużyny LO w Mrozach, która w rundzie zasadniczej i półfinale nie przegrała żadnego spotkania.

Trzecie miejsce zajęła drużyna ZS nr 1 w Mińsku Maz. a czwarte uczniowie ZS nr 2 w Mińsku Maz. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Karol Rolf z Mrozów, a najlepszym zawodnikiem mroziańskiej drużyny wybrano Kamila Wieczorka. Gratulujemy!

Drużyna z Mrozów wystąpiła w składzie: Daniel Dróżdż, Hubert Jaworski, Michał Padzik, Rafał Ręczajski, Karol Rolf (kpt.), Grzegorz Szczegielniak, Kamil Wieczorek, Jakub Wojciechowski, Adrian Zagańczyk i Dominik Żurawski. A do sukcesu zawodników poprowadził trener Andrzej Pieniak.