We wtorek 27 września 2016 r. na stadionie i w pobliskim lesie przy ul. Sportowej w Mińsku Mazowieckim odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W reprezentacji Zespołu Szkół w Mrozach najlepszą czwartą lokatę w biegu na 1000 m. wywalczyła uczennica II klasy LO Anna Bortkiewicz.

Pozostałe punktowane miejsca uczniów ZS w Mrozach:

Szymon Sikora (II G) - 5 m. w biegu na 1500 m.;

Katarzyna Szydłowska (IG) - 7 m. w biegu na 1000 m.;

Patryk Wito (II G) - 7 m. w biegu na 1500 m.;

Piotr Pochylski (I LO) - 9 m. w biegu na 3000 m.;

Sebastian Muracki (II G) - 10 m. w biegu na 1500 m.

Natomiast 30 września 2016 r. w Mińsku Mazowieckim żeńska reprezentacja LO w Mrozach (w składzie: Anna Bortkiewicz, Katarzyna Cholewa, Weronka Gójska, Kamila Kulka, Patrycja Pietrzkiewicz, Dominika Piotrak, Martyna Rosa, Kinga Wrotnowska i rezerwowa Natalia Budkiewicz) zdobyła brązowy medal na Powiatowych Mistrzostwach SZS w Sztafetowych  Biegach Przełajowych. Opiekunem drużyny jest p. Anna Pieniak. Gratulujemy!

Sztafeta chłopców w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęła V miejsce.

W kategorii gimnazjów dziewczęta z Publicznego Gimnazjum w Mrozach zajęły IV, zaś chłopcy VII miejsce.