Koszykarze lo2017 fit 1199x672

Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach zwycięża w Powiatowych Mistrzostwach SZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. W turnieju finałowym, rozegranym w poniedziałek 22 maja 2017 r. w hali GOSiR w Mrozach przy ul. Licealnej 7 mrozianie pokonali w meczu o złote medale reprezentację LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej z Mińska Mazowieckiego 66:40. Tym samym drużyna LO w Mrozach obroniła tytuł mistrzowski sprzed roku, a Karol Rolf ponownie został najbardziej wartościowym graczem finałów.

W spotkaniu o III miejsce drużyna ZS nr 1 w Mińsku Mazowieckim pokonała koszykarzy ZS nr 2 z Mińska Mazowieckiego w stosunku 60:20. Gratulujemy!

Najlepsza drużyna finałów wystąpiła w składzie: Karol Rolf (kpt i FINAL MVP), Kamil Wieczorek (TEAM MVP), Rafał Ręczajski, Jakub Osiński, Michał Padzik, Grzegorz Szczegielniak, Adam Szczegielniak, Mateusz Rychlewski, Arkadiusz Szałanek, Piotr Mroziewicz i Mikołaj Adamiak.

Opiekunem drużyny jest p. Andrzej Pieniak.

Podczas przerw między spotkaniami atrakcją zawodów były występy Zespołu Tańca Nowoczesnego Indigo Dance Art., działającego przy GCK w Mrozach.