Fitness fit 1200x800

Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness zagościł w niedzielę 18 października 2015 r. do hali sportowej GOSiR w Mrozach. Jednocześnie zawody wyłoniły kandydatów do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej oraz Fitness.

W Mrozach zobaczyliśmy najlepsze zawodniczki i najlepszych zawodników w kraju, którzy wystartowali w kilku kategoriach: fitness, bikini fitness, fitness sylwetkowe i fitness atletyczne kobiet oraz fitness i fitness plażowe mężczyzn, kulturystyka tradycyjna i kulturystyka klasyczna mężczyzn.

Organizatorami imprezy - wpisanej do kalendarza Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie - byli Studio Sportowe „Kwadrat” z Mińska Mazowieckiego oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mrozach. Honorowy Patronat objęli: Poseł na Sejm RP Czesław Mroczek, Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński oraz Burmistrz Mrozów Dariusz Jaszczuk.

Galeria zdjęć: http://www.mrozy.pl/galerie/Puchar-Polski-w-Kulturystyce-i-Fitness-Mrozy-2015/index.html

Wyniki: http://pzkfits.pl/wp-content/uploads/2015/10/2015-Mrozy-Puchar-Polski-Komunikat-Koncowy.pdf

Relacja z zawodów dzięki uprzejmości SFP.PL: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlUr0GHhUNpB4Zo8i750AkWk_Cz_SV0QR

Serdecznie dziękuję pracownikom GOSiR: p. Hannie Kiersztyn, p. Danucie Więcko, p. Karolinie Gójskiej, p. Janowi Kowalczykowi i p. Michałowi Zgudce oraz wolontariuszowi p. Mateuszowi Kiersztynowi za szczególne zaangażowanie w organizację zawodów.

Lucjan F. Molenda, dyrektor GOSiR.