20141108 103828 fit 1200x675

Zwycięstwami Marcina Dudźca z Goworowa i Dawida Mrozika z Mrozów zakończył się Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości zorganizowany przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mrozach.

Zawody odbyły się w 8 listopada br. w Hali Sportowej GOSiR i zostały rozegrane w dwóch kategoriach: GIMNAZJUM i OPEN. W zawodach udział wzięło 15 zawodników z Goworowa (pow. ostrołęcki), Mieni, Mokobód, Mrozów, Sokolnika i Ząbek.

W kategorii GIMNAZJUM najlepszy okazała się Dawid Mrozik, który wygrał wszystkie pojedynki. Drugie miejsce wywalczył Krystian Lipiński, a trzecie Jakub Żurawski (wszyscy z Mrozów). Czwarte miejsce w tym męskim gronie - po zaciętych i wyrównanych pojedynkach - zajęła Magdalena Dobosz (Mokobody).

W kategorii OPEN tryumfował Marcin Dudziec (Goworowo), który w emocjonującym pojedynku finałowym pokonał 3:2 Artura Kietlińskiego (Ząbki). Trzecie miejsce zajął najlepszy z mrozian Andrzej Pieniak, pokonując w meczu o 3. miejsce doświadczonego Tadeusza Zychowicza z Mieni.

Gratulujemy!