Siatkarki niepodlego

Żeńska siatkarska reprezentacja Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach najlepsza w dwóch turniejach z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W środę 18 listopada br. w Gimnazjum w Dobrem reprezentacja Gimnazjum w Mrozach pokonując po 2:0 drużyny z Jakubowa, Dobrego i Halinowa zwyciężyła w XII   Niepodległościowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Mrozy reprezentowały: Edyta Dowbaczuk, Bożena Jacak, Kamila Kroczyńska, Malwina Kulik, Oliwia Kulik, Julia Lewandowska, Kasia Majewska (kpt. i najlepsza zawodniczka turnieju), Sylwia Mućko, Ola Pałdyna, Ola Sujak i Wiktoria Zagrabska.

Natomiast 19 listopada br. w ZSE w Mińsku Maz. został rozegrany jubileuszowy XX Turniej z Okazji Dnia Niepodległości w Piłce Siatkowej Kobiet. Tutaj również najlepszym zespołem zawodów okazała się reprezentacja  ZS w Mrozach , która po  tie-breakach pokonała: w półfinale drużynę LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim, a w finale druzynę gospodyń ZSE w Mińsku Mazowieckim.

W składzie naszej młodej drużyny były uczennice liceum: Julia Drzazga (najlepsza zawodniczka drużyny), Zuzanna Grasiak (kpt. i najlepsza zawodniczka turnieju), Dominika Kozłowska, Martyna Milewska, Agata Rojek i Klaudia Znaniecka oraz uczennice gimnazjum: Bożena Jacak, Kamila Kroczyńska, Malwina Kulik, Oliwia Kulik, Julia Lewandowska, Katarzyna Majewska i Wiktoria Zagrabska.

Opiekunem drużyn jest prof. Andrzej Pieniak. Gratulujemy!